8 tygodniowy, online, na żywo.

Certyfikowany Kurs Medyatcji Mindfulness (MBLC)

Większość ludzi na co dzień działa „na autopilocie". Rozpamiętując przeszłość (ruminacja), denerwując się niepewną przyszłością, zatraca naturalną zdolność bycia w pełni obecnym w danym momencie. Umiejętność Mindfulness,

czyli uważnej obecności, można wyćwiczyć poprzez szereg praktyk medytacyjnych oraz ćwiczeń, których celem jest zwiększenie zdolności świadomego radzenia sobie z trudnymi emocjami i nadmiernym stresem. 

Profesjonalne, certyfikowane kursy Medytacji Mindfulness, takie jak ten kurs MBLC, reprezentują rzetelnie opracowaną formułę szkoleniową. Medytacja Mindfulness jest najlepiej przebadaną naukowo formą medytacyjną na świecie i najczęściej rekomendowaną metodą redukcji stresu w gabinetach psychoterapeutycznych i lekarskich w UK.

Jeśli chcesz na stałe wprowadzić medytację mindfulness do swojego życia, najlepszym na to sposobem będzie wzięcie udziału w 8 tygodniowym Certyfikowanym kursie MBLC. Szczegóły poniżej.  

Warmia Mazury Suwalszczyzna (58 of 119).jpg

WPŁYW REGULARNEJ PRAKTYKI MINDFULNESS

🧠 Dzięki tej praktycznej metodzie ćwiczenia uwagi i relaksacji efektywnie redukujemy stres, doświadczamy większej przejrzystości i większego wewnętrznego spokoju.

 

🧠 Rozkwita w nas autentyczna życzliwość wobec siebie i swojego ciała, oraz głębsze zrozumienie

dla bliskich i świata wokół.

 

🧠 Budzi się w nas mądrość zrównoważonej asertywności. Z zadbanymi granicami, mamy więcej energii na troszczenie się o najbliższych. 

 

🧠 Zaprzyjaźniamy się z naszym wewnętrznym krajobrazem i ujarzmiamy głos wewnętrznego krytyka.

 

🧠 Redukując natłok myśli bardziej przytomnie podejmujemy decyzje, które są dla nas korzystne

w dłuższej perspektywie. 

 

🧠 Dzięki praktyce uważnej obecności (Mindfulness) poznajemy lepiej siebie oraz swoje potrzeby, zyskujemy zdolność świadomego przekierowywania uwagi w stronę wewnętrznego poczucia dostatku

i spokoju.

.

Warmia Mazury Suwalszczyzna (60 of 119).jpg

UCZESTNICZĄC AKTYWNIE
W KURSIE, MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ:

🌿 spadku poziomu niepokoju i stresu

 

🌿wyciszenia wewnętrznego krytyka

 

🌿rozwoju samoakceptacji i życzliwości wobec siebie i swojego ciała

 

🌿poprawy nastroju i jakości życia

 

🌿zwiększonej umiejętności koncentracji i przyswajania nowych informacji

 

🌿poprawy radzenia sobie z chronicznym bólem i trudnymi emocjami (złość, wstyd etc.)

 

🌿rozwijania inteligencji emocjonalnej

 

🌿 poprawy w relacjach osobistych oraz zawodowych

 

🌿 rozwinięcia, pogłębienia umiejętności uważnego słuchania i mówienia

 

🌿 rozwinięcia umiejętności medytacyjnych i relaksacyjnych 

 

🌿 poprawy jakości snu

Warmia Mazury Suwalszczyzna (60 of 119).jpg

NA CZYM POLEGA I CZYM JEST
8 TYG. KURS MBLC (online)?

👨🏻‍🎓 KURS MBLC (Mindfulness Based Living Course / Kurs Życia Opartego na Uważności), został stworzony przez prof. Rob Nairn — współzałożyciela brytyjskiego Mindfulness Association, organizacji dbającej o wysoką jakość treningów Mindfulness w UK i na świecie.

 

👨🏻‍🎓 MODUŁY 8-tygodniowego kursu MBLC

 

👨🏻‍🎓 Każdy tydzień to nowy temat. Podczas zajęć spodziewaj się nieco teorii i sporo relaksującej praktyki: ćwiczeń w parach, uważnego słuchania i mówienia.

 

👨🏻‍🎓 Pomiędzy cotygodniowymi zajęciami masz do dyspozycji piękny podręcznik (PDF) pogłębiający wiedzę teoretyczną i inspirujący do samodzielnej praktyki w domu z dostępnymi nagraniami medytacyjnymi Mp3. 

 

UCZESTNICZĄC W TYM MBLC (online, 8 tyg) OTRZYMUJESZ:

🔸16 godzin zajęć grupowych na żywo (zoom).

 

🔸 Edukacyjne materiały w postaci PDF i MP3 do ściągnięcia na stałe.

 

🔸Dostęp do nagrań z warsztatów na platformie Zoom na 16 tygodni.

 

🔸Kontakt online z Karo Tashi pomiędzy warsztatami: WhatsApp text lub nagrania głosowe.


 

🔸 CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU MBLC: Certyfikaty otrzymują osoby, które wzięły udział w 75% spotkań (certyfikat wydaję w języku polskim i angielskim). Otrzymanie certyfikatu upoważnia do podjęcia kolejnego etapu ścieżki szkolenia, np. trening Compassion, Inside lub kontynuowania treningu dla przyszłych nauczycieli Mindfulness.

 

Tematy zajęć na każdy tydzień.

1. Co to jest Mindfulness i po co je praktykować? Zacznij w miejscu, w którym jesteś.

 

2. Ciało jako miejsce bycia obecnym.

 

3. Wprowadzenie oparcia uważności.

 

4. Praca z rozkojarzeniem.

 

5. Badanie strumienia myśli. Praktyka w codzienności.

 

6. Postawa obserwatora.

 

7. Samoakceptacja.

 

8. Życie w oparciu o Mindfulness. Podsumowanie — reszta życia.

 

Terminy (kolejny kurs MBLC, jesień'23).

Wtorkowe zajęcia co tydzień, grupa kobieca.

START 25.10.22
KONIEC 13.12.22
19:30-21:30 CET

 

Czwartkowe zajęcia co tydzień, grupa mieszana.

START 27.10.22
KONIEC 15.12.22
godz. 9:00-11:00 CET

Spotaknia co tydzień, dwie godziny na Twój relaks

i powrót do siebie.

Odpoczniesz.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE MBLC?
 

Konsultacja indiwidualna: Zgłoś się bezpośrednio,

     kontakt@karo-tahi.pl

+48 721 785 550

 

Rozmowa zwykle trwa 25 minut, jest bezpłatna i ma charakter niezobowiązujący. Pomaga obu stronom podjąć decyzję, czy jest to właściwy moment na Twój udział w kursie MBLC.

cena

Cena zawiera wszystkie materiały edukacyjne (w języku angielskim i polskim), udział w kursie i bezpośredni kontakt z prowadzącą podczas 8 tygodniowego okresu

+ wydanie międzynarodowo rozpoznawanego certyfikatu.

Regularna cena

1100 zł

Czasowa promocja

Wpłata w ciągu 24 godzin od prywatnej konsultacji: 985 zł

Cena dla powracających kursantów MBLC

895 zł

Anna Wojtera

pilates dla mam

"Zeszły rok poświęciłam, nie tylko na pracę nad moimi trenerskimi umiejętnościami, ale również robiłam regularne treningi Minfulnes z Karo Tashi. Trudno jest w słowach ująć jak bardzo ta praktyka pomaga na co dzień, odnaleźć siebie i stabilizować umysł w trudnych momentach, być opoką dla innych, kiedy wszystko się wali. Jeśli ja jestem w rozsypce, to raczej nie przydam się innym.
Trening ciała jest dla mnie bardzo ważny nie wyobrażam sobie bez niego komfortowego i zdrowego życia, ale trening umysłu podnosi wszystko dodatkowo na wyższy poziom. Umiem wyłapać trudne momenty i radzić sobie z nimi, akceptować to czego czasem wolelibyśmy uniknąć.

Wojtek Pierga

psychoterapeuta, coach

"Podoba mi się w Karo, że choć naucza medytacji w formacie Mindfulness, to ma doświadczenia o wiele większe i głębsze, niż to, co oferuje ta metoda. (...) Druga ogromna siła Karo Tashi to jej osobowość i metamumiejętnosci. Karo jest bardzo naturalna i prawdziwai w lekkim stylu łatwo skraca dystans, twarzy ramę na spokój i zaufanie w grupie, wspiera,
nie pośpiesza, pokazuje współczucie (bardziej dokładne jest tu angielskie słowo compassion) w akcji. Praktykowanie w takiej przestrzeni robi dużo łatwiejsze. Można też nauczyć się wielu wartościowych rzeczy. Serdecznie polecam."

Dominika Wolny

"Jestem wdzieczna, ze Karo Tashi pojawila sie na mojej drodze oraz ze podarowalam sobie udzial w jej kursie Mindfulness MBLC. Karo to profesjonalistka, z kilkunastoletnim doswiadczeniem, ale mnie przede wszystkim przekonala jej autentycznosc, cieplo i zyczliwosc. Na zajeciach z Karo jest miejsce na wszystko, smiech i łzy, sa trudne tematy oraz dawka pozytywnego humoru. Bardzo doceniam, ze Karo do kazdego podchodzi indywidualnie, pomimo ze jestesmy w grupie. Karo tworzy bezpieczna przestrzen, gdzie mozemy sie otworzyc i poczuc swobodnie. Dzieki kursowi z Karo, poprzez regularna praktyke, w moim codziennym zyciu zaszly piekne zmiany. Pojawilo sie wiecej przestrzeni, zyczliwosci, lekkosci, swiatla. Jesli tak jak ja, szukasz narzedzi ktore pomoga Ci uspokoic umysl, zwrocic sie do siebie z zyczliwoscia, a przez to uwolnic sie od niepotrzebnego cierpienia, to polecam Ci z calego serca Kurs Mindfulness
z Karo Tashi! "