+48 737 372 803

karo@karo-tashi.com

©2020 by Mindfulness  Karo Tashi.

Pomogę Ci w ustabilizowaniu umysłu, transformowaniu trudnych emocji i w redukcji stresu.

Wybierz formę współpracy, która najbardziej Ci odpowiada.

Mazury, kameralne odosobnienie medytacyjne

z Karo Tashi

 

Wekekendy w 2020:  22-24 maj / 19-21 czerwca.

Chcesz odzyskać w pełni autentyczny, głęboki kontakt ze sobą? Zanurzyć się w sztukę medytacji i nauczyć się osadzać w obecności “Tu i Teraz” w codziennym życiu?

 

Możesz nauczyć się tego od Karo Tashi podczas weekendowego wyjazdu.

Mazury, piękny dom ze strefą ciszy, kameralne grono osób, pyszne jedzenie. 

 

Będziemy wspólnie praktykować, przygotowywać posiłki, spędzać czas w ciszy i refleksji. Karo Tashi - psycholog i nauczycielka Mindfulness podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, którą zdobyła od mistrzów medytacji. Miała duże szczęście, gdyż jej świeccy i buddyjscy nauczyciele mieli czas na bezpośredni kontakt i wsparcie w procesie.

 

Podczas tego wyjazdu także to otrzymasz - indywidualne podejście i wsparcie. Będziemy spędzać czas w niewielkiej grupie, usiądziemy “blisko siebie”.

Umów się na 20-30 minutową bezpłatną konsultację z Karo Tashi.  Dzięki krótkiej rozmowie przez Skype razem ustalicie, czy Twój udział w wyjeździe to dobry pomysł. Każdy z nas jest na innym etapie. Czasami może okazać się, że zajęcia indywidualne będą dla Ciebie lepszym rozwiązaniem.

karo@karo-tashi.com

Trening indiwidualny (Warszawa i online)

Dzięki współpracy z Karo Tashi, nauczysz się doświadczania każdej chwili w uważności, w lekki i zorientowany na zabawę sposób. Poznasz sposoby na wprowadzenie w swoją codzienność sztuki odpoczywania, redukowania stresu, uwalniania napięć i obejmowania trudnych emocji ciepłem życzliwości. Poznasz także sposoby na to, jak radzić sobie z przepływającymi myślami. 

 

Wiedza, jaką zdobędziesz o pracy mózgu, psychologii i medytacji Mindfulness, pomoże Ci lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Pozwoli także budować lepsze relacje i zrozumieć osoby z Twojego otoczenia. Konsultacja: karo@karo-tashi.com

Masz pytania ?

Zastanawiasz się czy to wyjazd weekendowy lub trening indiwidualny dla Ciebie?

 

 

Skontaktuj się z Karo Tashi i dowiedz się czy ten wyjazd to to, czego teraz potrzebujesz. Spotkanie online trwa 20-30 min, jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Chcesz skorzystać? Napisz wiadomość: karo@karo-tashi.com 

PIGUŁKA MINI KURS MEDYTACJI
(online, na Twoim telefonie)

KURS VIDEO
PODSTAWY MEDYTACJI
MINDFULNESS (online)

Cena 250 zł

Kurs Podstawy Medytacji Mindfulness to 6 godzin wiedzy i ćwiczeń.

Dzięki temu kursowi:

  • nauczysz się krok po kroku medytacji Mindfulness

  • dowiesz się jak zredukować stres

  • nauczysz się wyciszać natłok myśli

  • zaczniesz głębiej odczuwać przyjemność

  • dowiesz się jak wyrobić w sobie regularność i życzliwą dyscyplinę

podniesiesz jakość swojego życia na co dzień.

20 zł

Pigułka czyli mini kurs medytacji, to doraźne wsparcie w zabieganej codzienności. Dzięki niemu uspokoisz pdzące myśli, osądzisz się w ciele i złapiesz lepszy kontakt ze sobą

w tu i teraz. W tym mini kursie, położyliśmy nacisk na łatwą dostępność: ćwiczenia trawają 8-9 min.  Możesz ćwiczyć na siedząco, stojąco lub leżąco.