Kim jestem?

KaroMagnum.jpg

Witaj! Jestem Karo Tashi

Z wykształcenia psycholog, z pasji eksplorator umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi (czyli pomyślny znak po Tybetańsku).


Studiowałam w międzynarodowo uznanych szkołach empirycznej pracy z umysłem, poprzez medytacje.

Łącznie 5 lat podyplomowych studiów formalnych, ponad 12 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień Buddyjskich.

Miałam również ogromne szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu  Uważnej Obecności.

Móje formalne treningi medytacyjne odbyły się w The Three Doores Academy i Mindfulness Association (UK).

Po ukończeniu dyplomu z Psychologii w Edynburgu (Szkocja) 2010r, dostałam się do The Three Doores Academy. Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona bezpośrednio na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedna z kilku pierwszych
uczniów prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Każdy dzień zaczynam medytacją. Jeżdżę regularnie na samotne i grupowe odosobnienia medytacyjne. Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

W swojej pracy z drugim człowiekiem, zajmuje się redukcją stresu, prewencją wypaleń, samoakceptacją, inteligencją emocjonalną, pogłębianiem relacji ciało-umysł, pracą z wewnętrznym krytykiem, uleczaniem ran z dzieciństwa.

Moja praca jest moją miłością. Moją intencją jest pomoc zainteresowanym, redukowanie niepotrzebnego cierpienia

i odkrywanie dostępu do naturalnego źródła radości, dostępnego dla każdego i w każdym momencie.


Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (Compassion). Cieszy mnie, przekazywanie uczestnikom moich kursów, to jak w lekki, a jednak głęboki i autentyczny sposób mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego ciemnymi i jasnymi stronami.

Znajdź mnie na Insta: karo.tashi i na YouTube: Karo Tashi

 

Z radością w sercu informuję, że dr Raven Lee, objęła patronat nad moją profesjonalną praktyką zawodową.

Co to oznacza?

Wspólnie z dr R. Lee będziemy działać nad kierunkiem i rozwojem moich autorskich kursów w obszarze

Mindfulness & Compassion i medytacji.

🎉 To jest dla mnie wielkie wyróżnienie! 🎉

Dr Raven Lee, senior nauczycielka w szkole medytacji transformacyjnej założonej przez Tenzin Wangyal Rinpoche. Dr Raven była szkolona bezpośrednio przez tego Tybetańskiego mistrza przez ponad 20 lat, w przygotowaniu do nauczania medytacji transformacyjnej. Swoją praktykę psychoterapeutyczną (transpersonalna analiza Jungowska, hipnoterapia) prowadzi w Kalifornii i naucza międzynarodowo od wielu lat.

Raven Lee.jpg
karo1.jpg
karo2.jpg

Nasze życie jest tym, co zeń uczynią nasze myśli

Marcus Aurelius

Powadzę treningi indywidualne

oraz grupowe, po polsku i angielsku.