Antonii.jpeg

Jestem bardzo wdzięczny za współpracę z Karo Tashi. Zdolność efektywnego radzenia sobie ze stresem w moim życiu zawodowym jest na wagę złota!

Antoni Chomiak, Radca Prawny.

Kasia i dziatwa.jpg

Dzięki regularnej praktyce i klarownym instrukcjom, które otrzymałam od Karo Tashi, WRESZCIE (bo próbowałam wcześniej sama z youtuba bezskutecznie) moje codzienne życie zaczęło się zmieniać dzięki medytacji. Zmiany były subtelne, odczuwane głównie przeze mnie. Aż pewnego dnia usłyszałam ''mamo mniej krzyczysz'' - powiedziała mi córka. Kiedyś rano w domu był chaos i wrzask. Dziś zaczynam dzień z medytacją, co daje mi wewnętrzny spokój i stabilizację. Okazało się, że jednak mam czas na medytację ;)

Katarzyna Tykhonchuk, Przedsiębiorca

Agata Terenowicz.jpg

Karo Tashi pomogła mi wrócić na właściwą ścieżkę. To naprawdę świetna, otwarta, pełna zrozumienia nauczycielka, przy której poczułam się totalnie komfortowo i bezpiecznie.

Ten kurs (MBLC) daje mi przede wszystkim narzędzia do tego, aby żyć pełniej, redukować stres, natłok myśli.

Pozwala mi również zajrzeć do wnętrza, poznać siebie z innej strony i zacząć traktować siebie z miłością i życzliwością, której wcześniej nie znałam. Spokój i większa świadomość, którą osiągam dzięki mindfullness są nieocenione, fascynujące i bezcenne.

Agata Terenowicz - Polonistka

EwaLachowicz.jpg

Mój udział w kursie Mindfulness spowodowany był ciekawością nowego, nieznanego mi tematu.

Praktyka Mindfulness pozwala mi stawać się bardziej uważną w codziennym życiu, obserwować swoje reakcje, podchodzić z większym dystansem do trudnych sytuacji.

Pokazuje mi również jak traktować siebie samą z większą życzliwością.

Osoba prowadząca jest niewątpliwie wielkim atutem tego kursu. 

Karo Tashi prowadzi zajęcia w sposób wyjątkowy, jest przesympatyczną osobą, pełną ciepła i zaangażowania, dowcipną i kompetentną.

Ewa Lachowicz (Ekonomistka)

Iwona.jpg

Pokochałam zajęcia z Karo Tashi. Czekam na pełen kurs.

Widzę, że jest to coś, czego szukałam dla rozwoju osobistego.

Doceniam pełne szczere zaangażowanie Karo w to, co robi. Szczerze polecam!’

Iwona Sznitko-Ciupińska (Prawnik)

ewelina kania.jpg

Karo to rewelacyjna trenerka mindfulness.
Warsztaty z nią są pełne akceptacji dla tego kim jesteśmy i z czym przychodzimy, nie musimy już udawać dzielnych i dających sobie radę ze wszystkim, samo przebywanie w jej towarzystwie jest kojące

Ewelina Kania (Fotografka i podróżniczka)

Eliza .jpg

Cudownie jest praktykować z Tashi. dziękuje!

Eliza Krakówka ( Fotografka )

Patrycjia.jpg

Autentyczne, profesjonalne, z serca!

Karo to autentyczna i zintegrowana osoba. Co więcej metodę, której uczy, sama praktykuje codziennie. Dlatego z czystym sumieniem polecam zajęcia z nią

Patrycjia Sowa (Polish- English Interpreter/Translator / Food Alchemist)

Marta aglotursytyka j polana.jpg

Wspaniale razem z Nią być tu i teraz!

Marta Pawełek-Dukaczewska (Właścicielka Agroturystyka Jagodowa Polana)

Joanna mizerska.jpg

Zdecydowanie polecam zajęcia Mindfulness z Karo Tashi! :) Pełen profesjonalizm, efekty bardzo szybko! :) Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna!

Joanna Mizerska (Bisnesswoman)

maja sylaiwa zdulska.jpg

Dziś poznałam Tashi, jest cudowna !!!mysle, ze spotkamy się jeszcze nie raz 😉dziękuje Ci Karo za moje pierwsze starcie z uważnością u Twego boku

Maja Sylwia Zdulska ( Marketing )

komorow pani zielona.jpg

Karo Tashi jest wspaniałą, ciepłą, otwartą osobą, w towarzystwie której od razu można poczuć się lekko
i bezpiecznie.

 

Na warsztatach panuje cudowna i pozytywna energia, a mindfulness Karo pokazał mi nową jakość medytacji, w której się płynie i otwiera na siebie. Cudowny relaks, spokoj i harmonia. Naprawdę warto przyjść dzięki Karo Tashi

Monika Spychaleska (Bisnesswoman )

wojtek pieraga.jpg

"Podoba mi się w Karo Tashi, że choć naucza medytacji w formacie Mindfulness, to ma doświadczenia o wiele większe i głębsze, niż to co oferuje ta metoda. Mindfulness korzysta z technik wypracowanych przez Buddyzm, ale jest reklamowane jako świecka metoda oparta na przesłankach zachodniej nauki.

 

To jest bardzo sensowne podejście, bo otwiera sprawdzone metody na kontakt ze sobą, swoim ciałem, oddechem i bieżącą chwilą dla tych, którzy nie chcą wchodzić we wschodnie sposoby myślenia czy obawiają się religijnej warstwy buddyzmu. Ale dużo większe buddyjskie doświadczenie Karo Tashi daje jej potencjał na przekazywanie nauk i doświadczeń na dużo głębszym poziomie.

 

Druga ogromna siła Karo Tashi to jej osobowość i metamumiejętnosci. Karo Tashi jest bardzo naturalna i prawdziwa i w lekkim stylu łatwo skraca dystans, twarzy ramę na spokój i zaufanie w grupie, wspiera, nie pośpiesza, pokazuje współczucie (bardziej dokładne jest tu angielskie słowo compassion) w akcji.

 

Praktykowanie w takiej przestrzeni robi dużo łatwiejsze. Można też nauczyć się wielu wartościowych rzeczy. Serdecznie polecam".

Wojtek Pierga, psychoterapeuta, coach.