Zaproś spokój do swojego umysłu i zacznij wiosnę

z regularną praktyką Mindfulness (uważność).

Wiosna do 10 kwietnia.png

Chcesz wyciszyć się, zwolnić, odzyskać radość, spontaniczność, wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do siebie?

Chcesz zrozumieć jak redukować stres, wyławiać się z negatywnych myśli, uwolnić się z ograniczających schematów myślowych, które blokują Cię w życiu?

Jednocześnie, szukasz metod popartych naukowo, przekazywanych przez doświatczoną psycholożkę, która swoim życiem daje przykład efektywności nauczanych metod?

 

sobota poranna medytacja1.png
mini wykłady.png
zachody%20s%C5%82o%C5%84ca%20live2_edite

Zapraszam Cię serdecznie do wiosennej przygody z praktyką życzliwej uważności. Nazywam się Karo Tashi jestem psychologiem specjalizującym się w pracy z umysłem i emocjami poprzez metody uważnosci i medytacje transformacyjną.

Skorzystaj z darmowych materiałów już teraz, UWAGA czas szybko leci!

Wiosna z Mindfulness'21 kończy się 10.04.21


Nie daj się prokrastynacji, zacznij już dziś, zapisując się otrzymujesz:

  • nagranie wieczornej medytacji 

  •  medytacje prowadzone  na żywo

  • mini wykłady fb LIVE

  • udział w warsztatach  (zoom, możliwość zadaj pytań)

MagnumKaro.jpg

PROWADZĄCA

                 Karo Tashi

 

Z zawodu psycholog (Edynburgh Napier University) z pasji eksplorator umysłu, podróżniczka w stylu slow nomad. Byłam najmłodszą studentką

i pierwszą Polką przyjętą na trening świeckiej medytacji transformacyjnej założonej przez tybetańskiego Mistrza Tenzin Wygelay Rinpoche.

Mając dziś ponad dziesięć lat doświadczenia pracy z umysłem, stworzyłam autorskie kursy online: Mindfulness START i Dojrzewalnia Mindfulness, łącząc w nich esencję praktyk uważności i medytacji transformacyjnej z tradycji Tybetańskiej.

Celem tych kursów jest przekazanie solidnych instrukcji stabilizujących umysł, współczesnemu, zaganianemu człowiekowi, niezależnie od wiary i poglądów. Trening umysłu to higiena mentalna należy o nią dbać codziennie.

UWAGA: Nadchodzący kurs Mindfulness START, rusza już 10.04.21

Dołącz do 27.03.21 w promocyjnej cenie pełane informacje znadziuesz tutaj

opinie

Izabela

Bardzo polecam zajęcia z Karo zarówno te online jak i bezpośrednie. Jej przekaz jest bardzo konkretny, a jednocześnie pełen ciepła i humoru. Karo wspaniale łączy klasyczną medytacje Mindfulness z elementami medytacji Tybetańskiej. Praca z Karo pomogła mi znaleźć w sobie drogę do regularnej praktyki

Anna

Kurs pozwolił mi zatrzymać się, zwolnić, poświęcić czas sobie, temu co jest we mnie, na spokojnie przerobić to, co zawsze odkładałam mówiąc, że nie mam na to czasu,

nie ten moment.

 

W trakcie kursu odezwało się moje ciało i to co zgromadziło się w nim przez lata życia obok a nie w nim.

Codzienne poranne praktyki, pozwoliły mi w tym trudnym czasie na wprowadzenie pewnej rutyny, zbudowanie porządku dnia.

 

Dzięki temu zmniejszył się mój krótki lont, nie wybucham, staram się podchodzić z dystansem, nie wchodzić w sytuacje konfliktowe, wycofać się.

 

Medytacja pozwala mi osiąść, być tu i teraz, skupić się na tym czego chcę, co tak właściwie mnie uszczęśliwia, co chcę robić, dokąd zmierzam. 

 

Pierwszy raz biorę udział w takim kursie i to jeszcze w formie online. Ciekawe doświadczenie.

 

Treści są spójne.

Polecam Kurs Mindfulness START, każdemu, kto chce zacząć medytować, tak aby mieć podstawy, zrozumieć, o co tak właściwie chodzi. Medytacja to nie coś niedostępnego, to skupienie się na sobie w danej chwili, troska o siebie do której nie potrzeba designerskich gadżetów.

 

Czekam z niecierpliwością na dojrzewalnie, na to co przyniesie.

Katarzyna

Dzięki regularnej praktyce i klarownym instrukcjom, które otrzymałam od Karo Tashi, WRESZCIE (bo próbowałam wcześniej sama z youtuba bezskutecznie) moje codzienne życie zaczęło się zmieniać dzięki medytacji. Zmiany były subtelne, odczuwane głównie przeze mnie. Aż pewnego dnia usłyszałam ''mamo mniej krzyczysz'' - powiedziała mi córka. Kiedyś rano w domu był chaos i wrzask. Dziś zaczynam dzień z medytacją, co daje mi wewnętrzny spokój i stabilizację. Okazało się, że jednak mam czas na medytację ;)